fbpx

Best Sellers

James Baroud

James Baroud on jo yli 25 vuoden ajan ollut johtava kattoteltan valmistaja, joka on valmistettu ylpeänä Euroopassa. Kokeneiden matkailijoiden ja autoleirintämatkailijoiden perustama yritys on sitoutunut käyttämään vain korkealaatuisia materiaaleja, innovatiivista suunnittelua ja ylivoimaista ammattitaitoa luodakseen tuotteita, jotka ylittävät kaikki muut laadultaan.

James Baroud erottuu muista paitsi poikkeuksellisilla tuotteillaan myös vankkumattomalla sitoutumisellaan työntekijöitään ja asiakkaitaan kohtaan. Jokainen heidän tiiminsä jäsen toimitusjohtajasta suunnittelutiimiin on kokenut FWD-seikkailukuljettaja. He palkkaavat jopa entisen Pariisista Dakariin -rallipilotin testaamaan tiukasti jokaista mallia varmistaakseen, että ne täyttävät tiukat ISO-maailman standardit ja ilmentävät kaikkea, mitä voit odottaa eurooppalaiselta premium-merkiltä.

Egoé Nest

Esittelyssä Egoé Nest – lopullinen ratkaisu mukavaan retkeilyyn. Ymmärrämme, että retkeilyvarusteiden on oltava tukevia ja käytännöllisiä, mutta se ei tarkoita, etteivätkö ne voisi olla myös tyylikkäitä! Egoé Nest tarjoaa turvallisen ja viihtyisän turvapaikan tien päällä, jotta voit nauttia ulkoilmasta yhtä mukavasti kuin kotona.
Nopean ja helpon asennuksen ansiosta Egoé Nest muuttaa autosi mukavaksi matkailuautoksi vain muutamassa minuutissa. Sen älykkäästi suunnitellussa pääkehikossa on kaksi pientä laatikkoa ja runsaasti tilaa keittimille, vedelle, jääkaapille ja tekstiilipusseille. Nestbox on täydellinen matkakumppani kaikkiin retkeilytarpeisiisi riippumatta siitä, oletko lähdössä lyhyelle road tripille vai pitkälle seikkailulle.

Alu-Cab

Alu-Cab on ansainnut maineen luotettuna ja luotettavana tuotemerkkinä ulkoilmaelämysten harrastajille. Yli 20 vuoden kokemuksella he ovat luoneet kestäviä ja korkealaatuisia tuotteita ulkoilijoiden erityistarpeisiin. Heidän sitoutumisensa asiakkaiden tarpeiden täyttämiseen näkyy innovatiivisissa ratkaisuissa ja yksityiskohtien huomioimisessa.

Yksi heidän uraauurtavista malleistaan on Alu-Cab-katos, markkinoiden ensimmäinen alumiininen seikkailukatos. Tämä lippulaivatuote on heidän yrityksensä selkäranka, ja se on suosittu valinta maastomatkustajien ja seikkailijoiden keskuudessa, jotka haluavat tutustua syrjäisiin kohteisiin.

Featured Tent

James Baroud Space XL

Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Osastot: ,

3,700.003,990.00

SPACE XL – More overhead space, more comfort.

 • for 2 adults and 2 children
 • mattress size 160 cm x 224 cm
 • open height 155 cm

INNOVATION, COMFORT, STRENGTH, AND QUICKNESS

These are the major elements that have made the James Baroud rooftop tents famous worldwide

Camping Box

Instagram

@balticoverlanders

 • IZSTĀDE SOMIJĀ
Mūsu jumta telšu sezona ir sākusies ar pirmo izstādi Helsinkos. Interese ir liela - kāds ir redzējis un jau zina, ka vēlas ceļot ar jumta telti, kāds kaut ko šādu ierauga pirmo reizi un ir sajūsmā par ceļošanas risinājumu.

#jamesbaroud #rooftoptent #rooftoptents

@jamesbaroudofficial @egoe.official
 • PĀRDODAM NOMAS JUMTA TELTIS
❗️40% atlaide no jaunas jumta telts cenas!

Nākamajai ceļošanas sezonai vērsim vaļā jaunas teltis, tāpēc šīs, kas lietotas 3 vasaras sezonas, ir pieejamas iegādei.

PIEEJAMAS ŠĀDAS JUMTA TELTIS
➡️Grand Raid M (ar bagāžas nodalījumu uz jumta) - cena 2050 EUR (jaunas cena 3400 EUR), matrača izmērs 140 x 200 cm, augstums atvērtā veidā 100 cm.

➡️EVASION M melnā krāsā - cena 2150 EUR (jaunas cena 3300 EUR), matrača izmērs 140 x 200 cm, augstums atvērtā veidā 100 cm.

➡️SPACE XL (mūsu bestseller) - cena 2200 EUR (jaunas cena 3700 EUR), matrača izmērs 160 x 224 cm, augstums atvērtā veidā 155 cm.

➡️EVASION XL - cena 2200 EUR (jaunas cena 3700 EUR), matrača izmērs 160 x 224 cm, augstums atvērtā veidā 100 cm.

➡️GRAND RAID XL (ar bagāžas nodalījumu uz jumta) - cena 2400 EUR (jaunas cena 3600 EUR), matrača izmērs 160 x 224 cm, augstums atvērtā veidā 100 cm.

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
 • ANTIKONDENSĀTA MATRACIS DĀVANĀ 
Tas noder, ceļojot ar jumta telti, īpaši mūsu reģionā, kur ir izteiktākas gaisa temperatūras svārstības diennakts laikā - pa dienu iespējami +30 grādi, kamēr naktī vien +12.

Antikondensāta matraci klāj zem jumta telts matrača, lai neveidotos kondensāts.

SEZONAS NOSLĒGUMA PIEDĀVĀJUMS
Pērc jumta telti un dāvanā saņem antikondensāta matraci. Matrača cena lielajām teltīm ir 230 EUR.

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
 • VASARA, KURU NEAIZMIRST
"Atceries, kā toreiz...?" Šādi sākas visaizraujošākie atmiņu stāsti un mums to no vasaras būs daudz. Mēs ticam, ka arī jums!

Paldies ikvienam, kurš šovasar devās ceļojumā ar jumta telti. Daudzi no jums pieņēma lēmumu par labu savai jumta teltij, jo šis ļoti iespējams ir viens no emocijām piepildītākajiem veidiem kā ceļot.

🌎 @jamesbaroudofficial

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta #ceļotuzjumta
 • VASARA UZ JUMTA
Šī ir mūsu vasaras sajūta - lauki, ugunskurā cepti zefīri, daudz prieka un dabas. Došanās ceļā ar jumta telti ir veids kā pagarināt savu vasaru, jo Eiropas dienvidos vēl krietnu laiku būs silti laikapstākļi. Mūsu jumta teltis šovasar ir ceļojušas visā Eiropā - no Norvēģijas līdz Spānijai. Rezervē telti: balticoverlanders.eu sadaļā NOMA. 

Video redzamā telts ir @jamesbaroudofficial VISION 180 - tā ir mīkstā telts, kas paredzēta lielākām ģimenēm, matrača izmērs ir 180 x 220cm, augstums atvērtā veidā 120cm. 

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta #ceļotuzjumta
 • 2 JUMTA TELTIS 1 AUTO
Tas ir iespējams! Rumānijas 4x4 ekspedīcijā piedalījās @kaspars_narovskis ar ģimeni, kurā aug 3 meitas. Lai visi varētu piedzīvot ne tikai ekstrēmos Karpatu kalnu ceļus, bet arī ērti izgulētos, bija jāmeklē risinājums. Kaspars aprīkoja savu pikapu ar metāla rāmi, uz kura uzlikām @jamesbaroudofficial VISION mīksto telti.

Arī mēs savu pikapu mēdzam aprīkot ar 2 jumta teltīm, lai dotos ceļā. Kravas kaste ir pārvērsta platformā, uz kuras reiz bija mūsu māja, ar kuru ceļojām Āfrikā. Šobrīd uz tās tiek krautas jumta teltis piegādēm, taču arī ērti izmantojama, lai uzliktu jumta telti un tajā nakšņotu.

#balticoverlanders #jamesbaroudofficial #ceļouzjumta #ceļotuzjumta
 • NONĀKT VIETĀS
Ceļojumi ar jumta telti spēj mūs aizvest neticami skaistās vietās. Vietās, par kurām esam reiz sapņojuši. Lielākoties mūsu nomas teltis dodas ceļojumos Eiropā, jo pēc dienas ceļā iespējams būt tur, kur aizraujas elpa. Jumta telšu nomas brīvos laikus meklē balticoverlanders.eu sadaļā Noma. Daudzi no jums pēc ceļojuma pārrodas mājās un iegādājas savu jumta telti. 

@liganakts nesen devās ceļā ar @jamesbaroudofficial Evasion M telti uz Dolomītiem Itālijā, lai baudītu pastaigas un būšanu kalnos, rītus ar pasakainu skatu.

Video un foto: @liganakts 

#balticoverlanders #jamesbaroudofficial #ceļouzjumta
 • Lieliska ziņa. Sadarbībā ar Inbank piedāvājam lielisku iespēju pārvērst lielus, vienreizējus tēriņus par maziem ikmēneša izdevumiem.

Kā tas darbojas?
1. Izvēlies preci (jumta telti vai ko citu)
2. Izvēlies kopējo summu, termiņu u.c. nosacījumus InBank kalkulatorā mūsu mājas lapā.
3. Paraksti nomaksas līgumu attālināti
4. Saņem pirkumu pie mums.

Vairāk info: https://balticoverlanders.eu/lv/precu-nomaksa/

Papildu informācija: Instagram DM vai info@balticoverlanders.eu
 • 🇱🇻 Rumānijas piedzīvojumam tapa īpašs apģērbs, lai būtu komandas sajūta. 

Došanās piedzīvojumā ar auto un jumta telti nav tikai par jaunu pieredzi un iespaidiem, tas ir arī par komandas darbu. Visiem ir jāsadarbojas, lai piedzīvojums kļūtu par īstenību - jāvada auto, jāatrod nakšņošanas vietas, jāiekārto nometne, jāgatavo ēdiens, jānomazgā trauki, jāsaklāj guļvietas un, protams, jāizdomā, kurā virzienā doties. Arī bērniem ir jābūt saviem uzdevumiem, lai ir sajūta, ka piedalās visi. 

----‐----------‐------------------------------------------ 

🇬🇧 Team work makes the dream work even when it comes to the adventures. Everyone has their own task.

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
IZSTĀDE SOMIJĀ Mūsu jumta telšu sezona ir sākusies ar pirmo izstādi Helsinkos. Interese ir liela - kāds ir redzējis un jau zina, ka vēlas ceļot ar jumta telti, kāds kaut ko šādu ierauga pirmo reizi un ir sajūsmā par ceļošanas risinājumu. #jamesbaroud #rooftoptent #rooftoptents @jamesbaroudofficial @egoe.official
1 kuukausi ago
View on Instagram |
1/9
PĀRDODAM NOMAS JUMTA TELTIS ❗️40% atlaide no jaunas jumta telts cenas! Nākamajai ceļošanas sezonai vērsim vaļā jaunas teltis, tāpēc šīs, kas lietotas 3 vasaras sezonas, ir pieejamas iegādei. PIEEJAMAS ŠĀDAS JUMTA TELTIS ➡️Grand Raid M (ar bagāžas nodalījumu uz jumta) - cena 2050 EUR (jaunas cena 3400 EUR), matrača izmērs 140 x 200 cm, augstums atvērtā veidā 100 cm. ➡️EVASION M melnā krāsā - cena 2150 EUR (jaunas cena 3300 EUR), matrača izmērs 140 x 200 cm, augstums atvērtā veidā 100 cm. ➡️SPACE XL (mūsu bestseller) - cena 2200 EUR (jaunas cena 3700 EUR), matrača izmērs 160 x 224 cm, augstums atvērtā veidā 155 cm. ➡️EVASION XL - cena 2200 EUR (jaunas cena 3700 EUR), matrača izmērs 160 x 224 cm, augstums atvērtā veidā 100 cm. ➡️GRAND RAID XL (ar bagāžas nodalījumu uz jumta) - cena 2400 EUR (jaunas cena 3600 EUR), matrača izmērs 160 x 224 cm, augstums atvērtā veidā 100 cm. #balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
5 kuukautta ago
View on Instagram |
2/9
ANTIKONDENSĀTA MATRACIS DĀVANĀ Tas noder, ceļojot ar jumta telti, īpaši mūsu reģionā, kur ir izteiktākas gaisa temperatūras svārstības diennakts laikā - pa dienu iespējami +30 grādi, kamēr naktī vien +12. Antikondensāta matraci klāj zem jumta telts matrača, lai neveidotos kondensāts. SEZONAS NOSLĒGUMA PIEDĀVĀJUMS Pērc jumta telti un dāvanā saņem antikondensāta matraci. Matrača cena lielajām teltīm ir 230 EUR. #balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
5 kuukautta ago
View on Instagram |
3/9
VASARA, KURU NEAIZMIRST "Atceries, kā toreiz...?" Šādi sākas visaizraujošākie atmiņu stāsti un mums to no vasaras būs daudz. Mēs ticam, ka arī jums! Paldies ikvienam, kurš šovasar devās ceļojumā ar jumta telti. Daudzi no jums pieņēma lēmumu par labu savai jumta teltij, jo šis ļoti iespējams ir viens no emocijām piepildītākajiem veidiem kā ceļot. 🌎 @jamesbaroudofficial #balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta #ceļotuzjumta
6 kuukautta ago
View on Instagram |
4/9
VASARA UZ JUMTA Šī ir mūsu vasaras sajūta - lauki, ugunskurā cepti zefīri, daudz prieka un dabas. Došanās ceļā ar jumta telti ir veids kā pagarināt savu vasaru, jo Eiropas dienvidos vēl krietnu laiku būs silti laikapstākļi. Mūsu jumta teltis šovasar ir ceļojušas visā Eiropā - no Norvēģijas līdz Spānijai. Rezervē telti: balticoverlanders.eu sadaļā NOMA. Video redzamā telts ir @jamesbaroudofficial VISION 180 - tā ir mīkstā telts, kas paredzēta lielākām ģimenēm, matrača izmērs ir 180 x 220cm, augstums atvērtā veidā 120cm. #balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta #ceļotuzjumta
6 kuukautta ago
View on Instagram |
5/9
2 JUMTA TELTIS 1 AUTO Tas ir iespējams! Rumānijas 4x4 ekspedīcijā piedalījās @kaspars_narovskis ar ģimeni, kurā aug 3 meitas. Lai visi varētu piedzīvot ne tikai ekstrēmos Karpatu kalnu ceļus, bet arī ērti izgulētos, bija jāmeklē risinājums. Kaspars aprīkoja savu pikapu ar metāla rāmi, uz kura uzlikām @jamesbaroudofficial VISION mīksto telti. Arī mēs savu pikapu mēdzam aprīkot ar 2 jumta teltīm, lai dotos ceļā. Kravas kaste ir pārvērsta platformā, uz kuras reiz bija mūsu māja, ar kuru ceļojām Āfrikā. Šobrīd uz tās tiek krautas jumta teltis piegādēm, taču arī ērti izmantojama, lai uzliktu jumta telti un tajā nakšņotu. #balticoverlanders #jamesbaroudofficial #ceļouzjumta #ceļotuzjumta
7 kuukautta ago
View on Instagram |
6/9
NONĀKT VIETĀS Ceļojumi ar jumta telti spēj mūs aizvest neticami skaistās vietās. Vietās, par kurām esam reiz sapņojuši. Lielākoties mūsu nomas teltis dodas ceļojumos Eiropā, jo pēc dienas ceļā iespējams būt tur, kur aizraujas elpa. Jumta telšu nomas brīvos laikus meklē balticoverlanders.eu sadaļā Noma. Daudzi no jums pēc ceļojuma pārrodas mājās un iegādājas savu jumta telti. @liganakts nesen devās ceļā ar @jamesbaroudofficial Evasion M telti uz Dolomītiem Itālijā, lai baudītu pastaigas un būšanu kalnos, rītus ar pasakainu skatu. Video un foto: @liganakts #balticoverlanders #jamesbaroudofficial #ceļouzjumta
7 kuukautta ago
View on Instagram |
7/9
Lieliska ziņa. Sadarbībā ar Inbank piedāvājam lielisku iespēju pārvērst lielus, vienreizējus tēriņus par maziem ikmēneša izdevumiem.

Kā tas darbojas?
1. Izvēlies preci (jumta telti vai ko citu)
2. Izvēlies kopējo summu, termiņu u.c. nosacījumus InBank kalkulatorā mūsu mājas lapā.
3. Paraksti nomaksas līgumu attālināti
4. Saņem pirkumu pie mums.

Vairāk info: https://balticoverlanders.eu/lv/precu-nomaksa/

Papildu informācija: Instagram DM vai info@balticoverlanders.eu
Lieliska ziņa. Sadarbībā ar Inbank piedāvājam lielisku iespēju pārvērst lielus, vienreizējus tēriņus par maziem ikmēneša izdevumiem. Kā tas darbojas? 1. Izvēlies preci (jumta telti vai ko citu) 2. Izvēlies kopējo summu, termiņu u.c. nosacījumus InBank kalkulatorā mūsu mājas lapā. 3. Paraksti nomaksas līgumu attālināti 4. Saņem pirkumu pie mums. Vairāk info: https://balticoverlanders.eu/lv/precu-nomaksa/ Papildu informācija: Instagram DM vai [email protected]
7 kuukautta ago
View on Instagram |
8/9
🇱🇻 Rumānijas piedzīvojumam tapa īpašs apģērbs, lai būtu komandas sajūta. 

Došanās piedzīvojumā ar auto un jumta telti nav tikai par jaunu pieredzi un iespaidiem, tas ir arī par komandas darbu. Visiem ir jāsadarbojas, lai piedzīvojums kļūtu par īstenību - jāvada auto, jāatrod nakšņošanas vietas, jāiekārto nometne, jāgatavo ēdiens, jānomazgā trauki, jāsaklāj guļvietas un, protams, jāizdomā, kurā virzienā doties. Arī bērniem ir jābūt saviem uzdevumiem, lai ir sajūta, ka piedalās visi. 

----‐----------‐------------------------------------------ 

🇬🇧 Team work makes the dream work even when it comes to the adventures. Everyone has their own task.

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
🇱🇻 Rumānijas piedzīvojumam tapa īpašs apģērbs, lai būtu komandas sajūta. 

Došanās piedzīvojumā ar auto un jumta telti nav tikai par jaunu pieredzi un iespaidiem, tas ir arī par komandas darbu. Visiem ir jāsadarbojas, lai piedzīvojums kļūtu par īstenību - jāvada auto, jāatrod nakšņošanas vietas, jāiekārto nometne, jāgatavo ēdiens, jānomazgā trauki, jāsaklāj guļvietas un, protams, jāizdomā, kurā virzienā doties. Arī bērniem ir jābūt saviem uzdevumiem, lai ir sajūta, ka piedalās visi. 

----‐----------‐------------------------------------------ 

🇬🇧 Team work makes the dream work even when it comes to the adventures. Everyone has their own task.

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
🇱🇻 Rumānijas piedzīvojumam tapa īpašs apģērbs, lai būtu komandas sajūta. 

Došanās piedzīvojumā ar auto un jumta telti nav tikai par jaunu pieredzi un iespaidiem, tas ir arī par komandas darbu. Visiem ir jāsadarbojas, lai piedzīvojums kļūtu par īstenību - jāvada auto, jāatrod nakšņošanas vietas, jāiekārto nometne, jāgatavo ēdiens, jānomazgā trauki, jāsaklāj guļvietas un, protams, jāizdomā, kurā virzienā doties. Arī bērniem ir jābūt saviem uzdevumiem, lai ir sajūta, ka piedalās visi. 

----‐----------‐------------------------------------------ 

🇬🇧 Team work makes the dream work even when it comes to the adventures. Everyone has their own task.

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
🇱🇻 Rumānijas piedzīvojumam tapa īpašs apģērbs, lai būtu komandas sajūta. 

Došanās piedzīvojumā ar auto un jumta telti nav tikai par jaunu pieredzi un iespaidiem, tas ir arī par komandas darbu. Visiem ir jāsadarbojas, lai piedzīvojums kļūtu par īstenību - jāvada auto, jāatrod nakšņošanas vietas, jāiekārto nometne, jāgatavo ēdiens, jānomazgā trauki, jāsaklāj guļvietas un, protams, jāizdomā, kurā virzienā doties. Arī bērniem ir jābūt saviem uzdevumiem, lai ir sajūta, ka piedalās visi. 

----‐----------‐------------------------------------------ 

🇬🇧 Team work makes the dream work even when it comes to the adventures. Everyone has their own task.

#balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
🇱🇻 Rumānijas piedzīvojumam tapa īpašs apģērbs, lai būtu komandas sajūta. Došanās piedzīvojumā ar auto un jumta telti nav tikai par jaunu pieredzi un iespaidiem, tas ir arī par komandas darbu. Visiem ir jāsadarbojas, lai piedzīvojums kļūtu par īstenību - jāvada auto, jāatrod nakšņošanas vietas, jāiekārto nometne, jāgatavo ēdiens, jānomazgā trauki, jāsaklāj guļvietas un, protams, jāizdomā, kurā virzienā doties. Arī bērniem ir jābūt saviem uzdevumiem, lai ir sajūta, ka piedalās visi. ----‐----------‐------------------------------------------ 🇬🇧 Team work makes the dream work even when it comes to the adventures. Everyone has their own task. #balticoverlanders #jamesbaroud #ceļouzjumta
7 kuukautta ago
View on Instagram |
9/9